Styrelse

Styrelse

Här finner du kontaktuppgifter till ledamöter i Senioruniversitetets styrelse


Ordförande Cecilia Bäcklander, 076-885 45 15, cecilia.backlander(at)senioruniversitetet.se

Vice ordförande Britt Olofsdotter, 076-243 66 16, britt.olofsdotter(at)senioruniversitetet.se

Kassaförvaltare Ulf Aspenberg, 08-753 11 99, ulf.aspenberg(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Peter Fagerlund, 073-942 74 94, peter.fagerlund(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Lars Fant, 070-561 00 44, lars.fant(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Crister Skoglund, 070-858 01 63, crister.skoglund(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Monica Svendeborn, 070-526 30 29, monica.svendeborn(at)senioruniversitetet.se

 

Studierektor för studiecirklarna, adj Ann-Marie Engback, 073-981 47 16, ann-marie.engback(at)senioruniversitetet.se

Ansvarig för universitetskurserna, adj Ingela Karlsson, 070-654 05 95, ingela.karlsson(at)senioruniversitetet.se

Administrativ chef, adj Eva Elfgren, 08-789 43 13, eva.elfgren(at)senioruniversitetet.se

 

Kontaktperson för valberedningen Gösta Gahm, 08-717 28 07

 

← Tillbaka till Om Senioruniversitetet


Sidan uppdaterad senast den 2018-11-20 kl. 15:00

På senioruniversitetet.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? Ok