Styrelse

Styrelse

Här finner du kontaktuppgifter till medlemmar i Senioruniversitetets styrelse


Ordförande Cecilia Bäcklander, 076-8854515, cecilia.backlander(at)senioruniversitetet.se

Vice ordförande Britt Olofsdotter, 076-2436616, britt.olofsdotter(at)senioruniversitetet.se

Kassaförvaltare Ulf Aspenberg, 08-7531199, ulf.aspenberg(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Peter Fagerlund, 073-9427494, peter.fagerlund(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Lars Fant, 070-5610044, lars.fant(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Crister Skoglund, 070-8580163, crister.skoglund(at)senioruniversitetet.se

Ledamot Monica Svendeborn, 070-5263029, monica.svendeborn(at)senioruniversitetet.se

 

Studierektor för studiecirklarna, adj Ann-Marie Engback, 073-9814716, ann-marie.engback(at)senioruniversitetet.se

Ansvarig för universitetskurserna, adj Ingela Karlsson, 070-6540595, ingela.karlsson(at)senioruniversitetet.se

Administrativ chef, adj Eva Elfgrentel.nr kommer inom kort, eva.elfgren(at)senioruniversitetet.se

 

Kontaktperson för valberedningen Gösta Gahm, 08-7172807

 

← Tillbaka till Om Senioruniversitetet


Sidan uppdaterad senast den 2018-08-17 kl. 14.00

På senioruniversitetet.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? Ok